Zobrazeny 4 výsledky

Show sidebar
Zavřít

NENO AVANTE – Inteligentní video chůvička WIFI/IP

1.977  vč. DPH
Neno Avante je inteligentní chůvička ve tvaru tučňáka, ovládaná pomocí aplikace Tuya ve vašem telefonu. Toto pohodlné řešení Vám umožní pozorovat Vaše dítě odkudkoli na zemi a jediné, co potřebujete, abyste jste své batole hlídali, je telefon s přístupem k internetu. Zařízení je vybaveno pohyblivou hlavou, která umožňuje pozorování dítěte v rozsahu 355 stupňů horizontálně a 90 stupňů vertikálně.      
Zavřít

NENO GATO2 – Bezdrátová video chůvička

2.770  vč. DPH
Video chůvička Gato značky Neno vám umožní vidět, slyšetkomunikovat s vaším dítětem, i když nejste v jedné místnosti. Noční režim umožní lepší viditelnost v noci. Chůvička je vybavena ukolébavkami, které pomohou vašemu dítěti s usínáním.
   
Zavřít

NENO LUI – Inteligentní video chůvička WIFI

2.505  vč. DPH
Neno Lui je chůvička ve tvaru medvídka s funkcí Wi-Fi, ovládaná přes aplikaci Tuya. Jediné, co k používání zařízení potřebujete, je telefon s přístupem na internet, díky kterému můžete pozorovat aktivitu vašeho miminka odkudkoli na světě. Zařízení bylo vybaveno noční lampou, senzorem měření teploty a obousměrnou komunikací, díky které nejen uslyšíte plakat své miminko, ale můžete s ním i mluvit přes vlastní chytrý telefon. Chůva má také noční režim a vestavěné ukolébavky a bílý šum. Sada obsahuje flexibilní držák, který umožňuje snadnou a rychlou instalaci zařízení.      
Zavřít

NENO VERA – Bezdrátová video chůvička

3.827  vč. DPH
Neno Vera je bezdrátová chůvička, která se skládá z webové kamery a přijímače. Kameru stačí umístit do místnosti, kterou chcete monitorovat, a přijímač – fungující v provozním dosahu zařízení, můžete mít stále u sebe. Nanny Neno Vera Vám umožní pozorovat Vaše dítě do 50 metrů uvnitř a až 260 metrů venku. Velký 3,2palcový displej znamená, že nic neunikne Vaší pozornosti. Přijímač má vestavěnou dobíjecí baterii, která umožňuje několik hodin provozu po nabití. V případě kamery je nutné elektrické připojení.