Zobrazeno 5 výsledků

Show sidebar
Zavřít

PO-09 Krmící polštář z pleteniny

999  vč. DPH
Kojící polštář Praktický pomocník během těhotenství - pro podporu v úlevových polohách. Později jako podpora a ochrana miminka při kojení nebo spánku a mnoho využití pro uložení - polohování dítěte.
Zavřít

PO-11 Kojící polštář Bavlna 2022

832  vč. DPH
Kojící polštář - bavlněný potah Praktický pomocník během těhotenství - pro podporu v úlevových polohách. Později jako podpora a ochrana miminka při kojení nebo spánku a mnoho využití pro uložení - polohování dítěte. Potah lze snadno sejmout a vyprat.
Zavřít

PO-19 Polštář ANTYREFLUXNÍ KLÍN MEMORY

630  vč. DPH
Rozměry: 60x30x10 cm Složení: 100% Polyester, Pěna MEMORY Ideální řešení pro kojence a děti, které trpí problémy spojené s gastroezofageálním
Zavřít

PO-24 Malý kojící polštář – VELVET 2022

500  vč. DPH
Kojící polštář-malý Praktický pomocník během těhotenství - pro podporu v úlevových polohách. Později jako podpora a ochrana miminka při kojení nebo spánku a mnoho využití pro uložení - polohování dítěte. Výhou je malá velikost, nezabere místo, ale plně poslouží.  

PO-27 Kojící polštář – Velvet 2022

999  vč. DPH
Kojící polštář BA+Velvet Praktický pomocník během těhotenství - pro podporu v úlevových polohách. Později jako podpora a ochrana miminka při kojení nebo spánku a mnoho využití pro uložení - polohování dítěte. Potah lze snadno sundat a vyprat. Kombinace materiálu potahu 100% bavlna a Velvet - jemný plyš.