Zobrazeno 1–12 z 79 výsledků

Show sidebar
Zavřít

CO-01 Kokon Bavlna

840 880  vč. DPH
Kokon Praktický výrobek pro nejmenší miminka. Zabezpečí děťátko kdekoli jej budete chtít mít u sebe.
Zavřít

CO-04 Kokon

940  vč. DPH
Rozměr: 90×60 cm Složení: 65% Akryl, 35% Bavlna, 100% Bavlna Výplň – silikonovaná hypoalergenní netkaná textilie – 100% Polyester Multifunkční
Zavřít

CO-07 Kokon- VELVET

840  vč. DPH
Kokon - Velvet Praktický výrobek pro nejmenší miminka. Zabezpečí děťátko kdekoli jej budete chtít mít u sebe.
Zavřít

EKO RO-09 Zavinovačka úplet+bavlna s vázačkou

450  vč. DPH
Zavinovačka úplet+bavlna s vázačkou Nádherná úpletová měkká zavinovačka, s příjemnou bavlnou uvnitř. Zavinutí jistí kvalitní suchý zip a úpletová mašle.
Zavřít

EKO RO-10 Zavinovačka úplet+bavlna

500  vč. DPH
Zavinovačka úplet+bavlna Rychlozavinovačka z nádherného úpletu, s příjemnou bavlnou uvnitř. Zavinutí jistí kvalitní suchý zip.
Zavřít

EKO RO-11 Zavinovačka úplet+bavlna design “Klasy”

500  vč. DPH
Zavinovačka úplet s designem+bavlna Nádherná měkká zavinovačka z úpletu s designem "Klasy" s příjemnou bavlnou uvnitř. Zavinutí jistí kvalitní suchý zip.
Zavřít

EKO RO-15 Zavinovačka Bavlna potisk s mašlí a kokosovou vložkou

489  vč. DPH
Zavinovačka Bavlna potisk s mašlí a odnímatelnou kokosovou vložkou Rychlozavinovačka z jemné mušelínové 100% Bavlny s nádhernými potisky. Zavinutí zajistí suchý zip a vázačka. S odnímatelnou kokosovou vložkou.
Zavřít

EKO RO-17 Zavinovačka Minky+Bavlna s potisky s mašlí a vložkou

515  vč. DPH
Zavinovačka Minky+Bavlna potisk s mašlí a odnímatelnou kokosovou vložkou Rychlozavinovačka z Minky a jemné 100% Bavlny s nádhernými potisky. Zavinutí zajistí suchý zip a vázačka. S odnímatelnou kokosovou vložkou.
Zavřít

KPO-01 Souprava do postýlky z pleteniny-vzor “rýže”

1.740  vč. DPH
Souprava do postýlky Unikátní  čtyřdílná sada povlečení, mantinelu a kapsáře v retro stylu z pleteniny - vzor "rýže". Nevšední design podpoří jedinečnost stylu při zařizování výbavičky pro Vaše děťátko.
Zavřít

KPO-02 Souprava do postýlky z pleteniny-vzor klasy

1.740  vč. DPH
Souprava do postýlky Unikátní  čtyřdílná sada povlečení, mantinelu a kapsáře v retro stylu z pleteniny - vzor klasy. Nevšední design podpoří jedinečnost stylu při zařizování výbavičky pro Vaše děťátko.
Zavřít

KPO-07/2 Povlečení ze 100% Mušelínové bavlny s potiskem 120×90 cm

750  vč. DPH
Bavlněné dvoudílné povlečení do postýlky Povlečení je vyrobeno z vysoce kvalitní speciálně tkané 100% Bavlny s jemností mušelínu a nádhernými tištěnými dětskými motivy. Unikátní design, provedení a nejvyšší kvalita zpracování  vytváří jedinečný produkt řady Premium.
Zavřít

KPO-07/3 Povlečení ze 100% Mušelínové bavlny s potiskem 120×90 cm+ Mantinel

1.275  vč. DPH
Třídílná sada: Bavlněné povlečení na polštářek, na přikrývku + mantinel Povlečení je vyrobeno z vysoce kvalitní speciálně tkané 100% Bavlny s jemností mušelínu a nádhernými tištěnými dětskými motivy. Mantinel s kvalitní výplní. Unikátní design, provedení a nejvyšší kvalita zpracování  vytváří jedinečný produkt řady Premium.