Zobrazeno 10 výsledků

Show sidebar
Zavřít

Medel EASY Pneumatický pístový inhalátor

1.100  vč. DPH
Medel EASY Pneumatický pístový inhalátor Velmi tichý, účinný a snadno ovladatelný inhalátor pro děti i dospělé. Na inhalátor Medel Easy se vztahuje 5 letá záruka.
Zavřít

Medel FAMILY EVO MY17, Pneumatický pístový nebulizéry

1.150  vč. DPH
Medel OXYGEN PO 01 Pulsní oximetr Malý a lehký pulzní oximetr ideální pro domácí použití. Oximetr měří saturaci kyslíku (SP02) a tepovou frekvenci (puls). Jednoduché měření díky 4 různým zobrazením na displeji. Součástí balení je šňůrka na zavěšení na krk a ochranné pouzdro. Záruka 3 roky.
Zavřít

Medel FAMILY PLUS & JET RHINO, nebulizéry s rozprašovačem na čištění dutin

1.350  vč. DPH
Medel FAMILY PLUS & JET RHINO, nebulizéry s rozprašovačem na čištění dutin Inhalátor Medel Family Plus s rozprašovačem Medel Jet Plus. Rozprašovač Medel Jet Plus se vyznačuje mimořádně vysokou účinností. Byl navržen tak, aby se minimalizovala ztráta léčiva, proto se na tento účel byl použit duální ventilový systém.
Zavřít

Medel FAMILY PLUS Elefante

1.350  vč. DPH
Medel FAMILY PLUS Elefante Inhalátor Medel Family Plus Elefante s roztomilým sloníkem (nálepka je součástí balení) a rozprašovačem Medel Jet Plus. Rozprašovač Medel Jet Plus se vyznačuje mimořádně vysokou účinností. Byl navržen tak, aby se minimalizovala ztráta léčiva, proto se na tento účel byl použit duální ventilový systém. Záruka 5 let.
Zavřít

Medel FAMILY PLUS MY17, Pneumatický pístový nebulizéry

1.200  vč. DPH
Medel FAMILY PLUS MY17, Pneumatický pístový nebulizéry Inhalátor Medel Family Plus s rozprašovačem Medel Jet Plus. Rozprašovač Medel Jet Plus se vyznačuje mimořádně vysokou účinností. Byl navržen tak, aby se minimalizovala ztráta léčiva, proto se na tento účel byl použit duální ventilový systém. Záruka 5 let.
Zavřít

Medel Maska pro děti ke inhalátoru Family plus a Medel Jet plus, velikost od 6měsíců

150  vč. DPH
Medel Maska pro děti ke inhalátoru Family plus a Medel Jet plus, velikost od 6měsíců Maska rozprašovače pro děti od 6 měsíců. Formou aerosolu je typ inhalační terapie zaměřené na přímé dodávání aerosolu do podrážděných nebo patologicky změněných dýchacích cest.
Zavřít

Medel MEDELJET Sada inhalačního příslušenství pro Medel Family, Medel Easy a MEDELI Star.

360  vč. DPH
Medel MEDELJET Sada inhalačního příslušenství pro Medel Family, Medel Easy a MEDELI Star.

Sada příslušenství Medel Jet Basic pro formou aerosolu. Vhodná pro inhalátory Medel Family, Medel Easy a MEDELI Star. Složení souboru: náustek, nosní hrot, vzduchová hadice, sada 5 inhalátorových filtrů, rozprašovač.

Záruka 6 měsíců.
Zavřít

Medel PROFESSIONAL, Profesionální pneumatický pístový nebulizéry

2.400  vč. DPH
Medel PROFESSIONAL, Profesionální pneumatický pístový nebulizéry Profesionální inhalátor pro inhalaci horních a dolních cest dýchacích. Profesionální inhalátor Medel Professional je vybaven inovativním kompresorem určeným pro nepřetržitý provoz.
Zavřít

Medel Sada inhalačního příslušenství pro Medel Family Plus

380  vč. DPH

Medel Sada inhalačního příslušenství pro Medel Family Plus

Medel Sada inhalačního příslušenství pro Medel Family Plus Sada inhalačního příslušenství pro Medel Family Plus. Sada může být případně použita iv jiných pístových inhalátorech.
Zavřít

Medel SMART Pneumatický pístový inhalátor

2.300  vč. DPH
Medel SMART Pneumatický pístový inhalátor Moderní inhalátor Medel SMART vám je k dispozici doma i na cestách. Je vždy po ruce. Po nabití baterie bude fungovat 45 minut, baterii inhalátoru lze nabíjet pomocí stejného kabelu, který se běžně používá k nabíjení mobilního telefonu (smartphonu) prostřednictvím portu micro USB. Záruka 2 roky.