0,00  0 items

Žádné produkty v košíku.

NOVAMA SENSO čelní teploměr

569,00  vč. DPH

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

Product Description

S NOVAMA SENSO můžete rychle měřit teplotu těla, předmětu, kapaliny nebo jídla. Dokonalý teploměr pro domácí použití s měřicí technikou - infračervený.
Infračervený teploměr s malými rozměry
Malý, zajímavě navržený teploměr pro celou rodinu a každého jednotlivce. Díky malým rozměrům Novam Senso můžete nosit v tašce, batohu, aktovce nebo dámské kabelce a mít vždy možnost zkontrolovat teplotu těla, pití nebo jídla.

Senso rozpozná horečku a zobrazí příslušnou ikonu
V případě, že teplota na tělo (čela), je rovna nebo větší než 38 ° C, na displeji teploměru ukazuje smutný obličej, při teplotě nižší než teploměru 37,9ºC na obrazovce můžete vidět Smiley úsměvem.

Paměť Novam Senso
V tomto teploměru se zaznamenávají výsledky předchozích 10 teplotních testů. Díky funkci paměti můžete kontrolovat a porovnávat výsledky bez ohledu na to, kde se nacházíme.

Indikátor baterie a automatické vypnutí zařízení
Na displeji teploměru Novamesto Senso můžete nastavit úroveň baterie díky neustále zobrazené ikoně. Po měření se teploměr sám vypne, což šetří životnost baterie.

Jedno tlačítko
Teploměr Novam Senso Canaryma jedním úkolem - změřte teplotu a označte správný výsledek. Zapínání a vypínání a navigace pro další funkce se provádí stisknutím tlačítka.

Další informace

Senso

bílá, modrá, žlutá

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “NOVAMA SENSO čelní teploměr”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *