0,00  0 items

Žádné produkty v košíku.

NOVAMA PINGO odsávačka hlenu

869,00  vč. DPH

Kategorie:

Product Description

Snadné použití.
Pingo aspirátor je jednodnoduchý zachycovač za studena, který díky svým výhodám pracuje ve všech domácnostech. Doporučuje se pro děti od 0 do 12 let. Můžete je vzít s sebou na výlet, či dovolenou. Aspirátor nevyžaduje stejnosměrné napájení. Světlo a tichost, vhodné pro použití v noci, i když dítě spí. Nevyžaduje nákup spotřebního materiálu, jako jsou jednorázové nádoby, čepice, kontejnery.

Velikost výměnných hrotů.
Odsávačka má dva druhy hrotů,které většinou určíte pomocí věku dítěte (velikost nosních dírek) - takže je možné účinně sání a správné utěsnění. Větší tipy se doporučují pro starší děti, kdy má rýma husté sekrece. Používáme menší konce u mladších dětí, když je nosní výtok zředěn a kapalný. Výběr správné velikosti překryvu má velký význam poté, co všichni volí příliš velké překryvy, mohou dráždit nosní sliznici, způsobit krvácení, podráždění a bolest

Dva pracovní režimy.
Podtlaková aplikace může být přerušovaná nebo spojitá. Metoda sání, její délka a charakter mohou být přizpůsobeny okamžitým potřebám: nepřerušená práce vám umožní dokončit sání. V případech, kdy se dítě kdykoli necítí dobře, může být sání přerušeno.

Pohodlné použití.
Zařízení má ergonomický tvar, díky kterému je snadné udržet správnou pozici, díky čemuž je aplikační metoda intuitivní a bezpečná. Během aspirace držte hlavu dítěte rovně (vertikálně) a vložte špičku do jedné z nosních dír. Dbejte na to, abyste špičku nepřesunuli příliš hluboko do nosní dírky nebo netlačili na zadní stěnu nosní dutiny. Pokuste se udržet aspirátor v takové poloze, aby špička byla kolmá na tvář dítěte. Nevkládejte špičku do nosních dír. Počkejte, až se odsávač vytáhne. Je-li to nutné, opakujte operaci v druhé nosní dírce nebo ji znovu proveďte.

12 melodií.
Aspirace zvláště u nejmladších dětí může způsobit nepohodlí, strach a někdy i bolest (výběr velkého překrytí, nevhodné použití aspirátoru). Aspirátor Pingo byl navržen speciálně pro děti, aby omezil nepříjemné pocity. Aspirátor je schopen pohodlně "pečovat o dítě" s písní, jednou z vybraných 12 melodií. Stačí stisknout tlačítko přehrávání hudby (tlačítko s poznámkou), tuto funkci můžete také vypnout, například v noci.

Napájení z baterie.
Autonomní provoz díky čerpadlu s bateriemi. Nevyžaduje použití dalších zařízení, jako je vysavač, a nezahrnuje další činnosti

Snadno se čistí.
Hlava a její části mohou být účinně omyty tekoucí vodou a dezinfikovány vroucí vodou.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “NOVAMA PINGO odsávačka hlenu”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *