0,00  0 items

Žádné produkty v košíku.

NOVAMA OXIPULSO náprstní oxymetr

869,00  vč. DPH

Kategorie:

Product Description

Pulzní oxymetr NOVAMA OXIPULSO.
Miniaturní přístroj pro měření úrovně sytosti a pulzu v krvi.
Velmi užitečné pro osoby se srdečním selháním, chronickou obstrukční plicní chorobou, bronchiálním astmatem, při výcviku výšky a výkonnosti.
Novam OXIPULSO je vybaven moderní OLED obrazovkou s možností výběru jednoho ze 4 režimů zobrazení (orientace) displeje křivky a sloupec pulsu, stejně jako pokročilé funkce, jako je funkce alarmu.
Pulzní oxymetr NOVAMA OXIPULSO se snadno používá pouze jedním tlačítkem.
Díky použití obrazovky šetřící energii a automatickému vypnutí po 8 sekundách od okamžiku vyjmutí prstu může zařízení provádět až 600 měření na sadě baterií (2 ks)
Saturace kyslíkem je procento okysličeného hemoglobinu k celkovému hemoglobinu v krvi, takzvané koncentraci kyslíku v krvi. To je důležitý parametr respirace. Některé respirační onemocnění mohou způsobit pokles hladiny SpO2 v krvi. Jiné příčiny, jako je abnormální fungování těla, chirurgické operace nebo zranění způsobená některými lékařskými prohlídkami, mohou vést k obtížím při zásobování těla kyslíkem. Příznaky poklesu SpO2 v krvi jsou závratě, impotence, zvracení atd. Závažné příznaky mohou ohrozit lidský život. Proto je pro pacienta důležité, aby pacient rozpoznal potenciální nebezpečí.
Princip pulzní oxymetrie je následující: Vzorec použitý ke zpracování údajů byl získán pomocí Lambert-Beerova zákona podle spektrálních absorpčních charakteristik snížení hemoglobinu (Hb) a oxyhemoglobinu (HBO2) ve viditelné a blízké infračervené oblasti. Princip fungování pulzního oxymetru je následující: fotoelektrické oxyhemoglobin inspekce technologie byla v kombinaci s technologií kapacitního snímacího impulsu tak, že se dva světelné paprsky různých délek jsou zaměřeny na nehtu ve snímači utažen na prst. Měření signálu se provádí pomocí fotosenzitivního prvku a po zpracování v elektronických systémech a mikroprocesoru zobrazeném na displeji.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “NOVAMA OXIPULSO náprstní oxymetr”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *