0,00  0 items

Žádné produkty v košíku.

NOVAMA KINO2 kineziologická páska

249,00  vč. DPH

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

Product Description

Velmi lepkavá páska pro dynamické krájení (kinesiotaping).
Kinesiotaping se používá v analgetické, ortopedické, neurologické, pooperační, onkologické, sportovní a pediatrické fyzioterapii. Podporuje léčebné a funkční procesy těla, působící 24 hodin denně.

Způsob práce pásky:
Lepená páska jemně zvedá pokožku a tím zvětšuje prostor, který je mezi ní a svaly vytvořen - tento efekt je rozhodující pro kinestetický efekt. Adekvátní náplast, snížením napětí na kožních receptorech, ovlivňuje také pocit bolesti, což je jeden z příznaků kineziotapingu. Snižuje bolest a neutrální pocity pokožky a svalů, snižuje otoky a lymfatickou stazi. Podporuje svalovou práci, koriguje špatnou polohu kloubu.

Bolest v páteři.
Plátky zmírní nejen bolesti zad, ale i další příznaky, jako je například omezení rozsahu pohybu, pocit zablokování páteře, ostrý a vyzařující bolest končetin, a dokonce i závratě.

Revmatická bolest.
Pooperační bolest.

Nadměrné nebo namáhané svaly.
Náplasti uvolňují napnuté a napjaté svaly, uvolňují je a normalizují napětí, protože přebírají svou funkci nebo podporují svou práci.

Prevence zranění.
Plátky usnadňují pohyb svalů proti fascii a stabilizují klouby, což je užitečné při tréninku.

Kontrakce.

Pomůže nejen sportovcům, kteří se neohřívali a "nechytili" své křeče, ale také lidem, kteří se například při spánku potýkají s kontrakcí lýtka.

Svalové křeče jsou stav, který postihuje primárně atlety a těhotné ženy.

Cirkulační problémy.
Plátky poskytují stejný účinek jako lymfatická drenáž - pomáhají vypouštět lymfy a zlepšovat oběh. Řezání se proto doporučuje např. U žen po mastektomii nebo u lidí s bolestivými nohami (např. Těhotné ženy).

Další informace

Novama Kino2

béžová, černá, červená, fialová, růžová, světle modrá, tmavě modrá, zelená

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “NOVAMA KINO2 kineziologická páska”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *