0,00  0 items

Žádné produkty v košíku.

NOVAMA HOME ramenní tlakoměr

769,00  vč. DPH

Kategorie:

Product Description

Velké spouštěcí tlačítko.
Velké spouštěcí tlačítko je přizpůsobeno pro seniory, zrakově postižené a postižené, usnadňuje měření tlaku.

Klinická přesnost ESH.
Klinická přesnost ESH, což znamená, že spolehlivost měření byla potvrzena Evropskou společností pro hypertenzi (ESH). Při měření tedy jsme si jisti, že získaný výsledek je spolehlivý.

Funkce připomenutí / alarm pro měření.
Tento model je vybaven funkcí upozornění, která umožňuje nastavit 3 různé poplachy denně. Funkce upozornění je mimořádně užitečná pro ty, kteří měří tlak v konstantních, specifických časech dne, např. Pro přesné zaznamenávání výsledků a monitorování přetlaku.

Širší manžeta.
Manžeta ve sphygmomanometru HOME je větší než standardní pro šle, velikost manžety 22-33cm umožňuje použití měřiče tlaku pro větší skupinu lidí.

Manžeta s indikátorem INDEX.
Nastavení správné velikosti pouzdra lze ověřit zkontrolováním, zda je vertikální indikátor INDEX v rozsahu vyznačeném na objímce symbolem OK. Nesprávně namontovaná objímka může způsobit nesprávná měření.

Interpretace výsledků podle WHO.
Indikátor přetlaku ukazuje rozsah, ve kterém je výsledkem WHO. Díky tomu bude uživatel schopen určit zdravotní stav a konzultovat výsledky s lékařem. Světová zdravotnická organizace (WHO) vyvinula mezinárodně uznávané normy pro interpretaci výsledků krevního tlaku.

Nepravidelný srdeční index (IHB - nepravidelný srdeční tep).
Toto zařízení je vybaveno funkcí nepravidelné detekce srdeční frekvence, na obrazovce se objeví symbol prázdného srdce ve dvojitém držáku. Tato funkce pomáhá diagnostikovat onemocnění srdce.

Funkce F3.
Jedním tlačítkem fotoaparát zobrazí průměr posledních tří měření, aby zkontroloval opakovatelnost výsledků a konzultaci s lékařem.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “NOVAMA HOME ramenní tlakoměr”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *