0,00  0 items

Žádné produkty v košíku.

NOVAMA HOME MAN pánský ramenní tlakoměr

769,00  vč. DPH

Kategorie:

Product Description

Monitor krevního tlaku určený pro muže
Dynamický, dobře upravený a zdravý - moderní člověk, nepotřebuje nikoho, aby zkontroloval, zda je jeho tlak normální.
Nastavte budík a kontrolujte tlak v nastaveném čase
V aplikaci Novama Home Man můžete nastavit poplach a zcela zapomenout na další testy, protože alarm se sám zapne, i když je přístroj vypnutý. V upomínce na manometr - alarm lze nastavit i třikrát za den, pokud mají být testy prováděny častěji.

Zjistěte výsledky na velké obrazovce LCD
Není žádným tajemstvím, že je snadnější číst informace na větší obrazovce, pokud je ve větším písmu. Ve společnosti Novama Home Man jsou všechna naměřená data, stejně jako data získaná pomocí dalších funkcí, jasná a snadno čitelná.

Paměť v přístroji
Monitor krevního tlaku má paměť na 60 výsledků a stejně jako ostatní elektronická zařízení, která mají vlastní paměť a doprovázejí během intenzivního dne, nevyžadují ukládání a záznam v denících a listech papíru. Údaje mohou být předepsány klidně další den nebo před návštěvou lékaře.

Pohodlná manžeta s indikátorem INDEX
Automatické ramenní tonometry jsou bez výjimky vybaveny manžetou. Novam Home Man má pohodlnou 22 "manžetu na manžetách s indikátorem INDEX pro pohodlné testování. Indikátor se používá k zajištění toho, aby byla objímka správně umístěna na těle.

Rychlá a snadná obsluha
Tlaková zkouška se provádí dotykem jednoho tlačítka, slouží k zapnutí a vypnutí přístroje. Další tři tlačítka slouží k nastavení data a času, zobrazení uložených výsledků a nastavení alarmů.

Indikace nepravidelné funkce srdce IHB
Nepravidelné srdce Beat-IHB, označené jako ikona srdce ve dvojitém držáku, pomáhá určit možné poruchy srdečního rytmu včetně arytmií.

F3 je 3 měření za 15 minut
Někdy dochází k poruchám způsobeným blahobytem subjektu nebo stimuly přicházejícími zvenčí. Funkce F3 spočívá v provedení 3 měření za 15 minut a při odečítání průměrných nejvyšších výsledků z každého z nich. Výsledkem je průměrná hodnota získaných výsledků. Funkce pomáhá zajistit správnost přijatých dat.

Normální tlak s WHO
Monitor krevního tlaku zobrazuje informace o dosaženém výsledku, tlak v normě nebo možná příliš vysoký. S programem Novam Home Man, každým měřením dostaneme náznak umístění výsledku v "měřítku" popsaném Světovou zdravotnickou organizací

Záruka pro Novam Home Man
Automatický sfygmomanometr pro muže, má 2letou záruku.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “NOVAMA HOME MAN pánský ramenní tlakoměr”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *