0,00  0 items

Žádné produkty v košíku.

NOVAMA COMFORT ramenní tlakoměr

1.199,00  vč. DPH

Kategorie:

Product Description

Rychlé, plně automatické měření tlaku.
Monitor krevního tlaku Novama Comfort je snadno použitelný automatický spygmomanometr s pohodlnou manžetou a velkým displejem. Když stisknete pouze jedno tlačítko, měření začne.

Velká, čitelná LCD obrazovka.
Displej byl navržen tak, aby bez problémů četl výsledky měření.

Pohodlná, ztužená, samočinně nastavitelná manžeta.
Výrobce se postaral o pohodlí zákazníka tím, že přidá velmi pohodlnou, samočinně nastavitelnou manžetu o rozměru o širší rozmezí od 22 do 42 cm na sfygmomanometru. Manžeta, na rozdíl od většiny manžet na trhu, je vyztužená manžeta, díky níž je pohodlnější na nošení (zvláště pokud jde o starší lidi). Kromě toho omezuje nepříjemné pocity (komprese) u extrémně tenkých lidí. Manžeta je odolná vůči poškození a kontaminaci. Sfygmomanometr tedy může používat větší počet lidí.

90 paměti měření.
Každý výsledek měření tlaku může být uložen až na 90 pozic, což umožňuje analýzu tlaku např. Za poslední 1,5 měsíce a vyhodnotit účinek léků.

Interpretace výsledků podle WHO.
Indikátor přetlaku ukazuje rozsah, ve kterém je výsledkem WHO. Díky tomu bude uživatel schopen určit jejich zdravotní stav a konzultovat výsledky se svým lékařem. Světová zdravotnická organizace (WHO) vyvinula mezinárodně uznávané normy pro interpretaci výsledků krevního tlaku.

Nepravidelný srdeční index (IHB - nepravidelný srdeční tep).
Toto zařízení je vybaveno funkcí nepravidelné detekce srdeční frekvence, na obrazovce se objeví symbol prázdného srdce ve dvojitém držáku. Tato funkce pomáhá diagnostikovat onemocnění srdce.

Průměrování 3 měření, funkce F3.
Jedním tlačítkem fotoaparát zobrazí průměr posledních tří měření, aby zkontroloval opakovatelnost výsledků a konzultaci s lékařem.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “NOVAMA COMFORT ramenní tlakoměr”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *