0,00  0 items

Žádné produkty v košíku.

NOVAMA AUTOFOCUS bezkontaktní teploměr

1.129,00  vč. DPH

Kategorie:

Product Description

Bezkontaktní teploměr AUTOFOCUS je nejnovějším modelem bezkontaktního teploměru NOVAMA. Díky vestavěnému dvojitému senzoru měří teplotu automaticky, přesně a spolehlivě. Je vybaven inovativní bezpečnostní kapslí, která zajišťuje správné skladování a přepravní podmínky, aby bylo možné vždy zajistit přesné měření teploty těla

Teploměr zaručuje okamžité měření teploty menší než 1 s.
Bezkontaktní teploměr pro rychlé a spolehlivé měření teploty u dětí a dospělých. Přesný výsledek dostaneme do 1 sekundy.
Měření probíhá pohodlně a hygienicky bez kontaktu s lidskou pokožkou.

Technologie měření teploty dvou senzorů Autofokus nové generace.
Bezkontaktní teploměr nové generace provádí automatické měření díky technologii Autofocus - určuje optimální vzdálenost pro spolehlivé měření teploty. Stačí se přiblížit k teploměru k přední části objektu a teploměr se změří na správnou vzdálenost. To znamená, že měření lze ujistit. Maximální vzdálenost měření může být 6 cm.

Pokud autofokus detekuje horečku (pouze v režimu těla) - 38 ° C nebo vyšší, zazní akustický signál, tj. Na obrazovce se zobrazí alarm s horečkou a ikona smutné tváře. Při nepřítomnosti horečky bude teploměr ukazovat ikonu usmívající se tváře.

Díky moderní technologii má bezdotykový teploměr vysokou přesnost o 0,3 ° C.
Výjimečně přesný měřicí mechanismus. Kromě toho je bezkontaktní teploměr AUTOFOCUS snadno použitelný díky odstranění základních provozních problémů, které ovlivňují nesprávná měření, jako např. Výběr nesprávné vzdálenosti při měření teploty.
V teploměru AUTOFUCS není zapotřebí komplexního sledování, jednoduše se blížíme k teploměru směrem k čele. Bezkontaktní teploměr AUTOFOCUS poskytuje přesnou hodnotu teploty s přesností 0,3 ° C.

Paměť 10 měření teploty a ochranného pouzdra teploměru.
Vestavěná paměť umožňuje snadné ovládání nedávných výsledků. Teploměr má funkci automatického vypnutí, což šetří životnost baterie.
Ochranná kapsle ve formě pouzdra zajišťuje bezpečnost ukládání a přepravy.

Tichý - noční režim
Teploměr Autofokus má schopnost přepnout do tichého režimu, díky kterému můžete vypnout zvuk a bez strachu při měření teploty, například když nemocné dítě spí.

Měření tělesné teploty, předmětů, potravin a tekutin
Teploměr měří teplotu těla, jídla, tekutin a vzduchu. Tato funkce je ideální pro rodiče a jejich děti. Jedno zařízení může řídit teplotu potravin, kapalin, koupelen a místnosti. Teploměr je zvláště užitečný, když například při zahřátí mléka nebo ovesné kaše není rodič jistý, zda je správná teplota jídla, jakou je voda ve vaně, teplota v dětském pokoji. Automatické zaostřování vám pomůže rychle získat odpověď na teplotu.

V sadě
Bezkontaktní teploměr Novama Autofocus, baterie 1,5 V AAA - 2 kusy, pouzdro z plastové kapsle, záruční karta, uživatelská příručka v polštině.

záruka
Novama Autofocus je pokryta zárukou 3 roky.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “NOVAMA AUTOFOCUS bezkontaktní teploměr”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *