0,00  0 items

Žádné produkty v košíku.

BRAUN BRN-BT3040 zastřihávač vousů

1.169,00  vč. DPH

Product Description

Zastřihávač Braun je perfektní zařízení pro přesný a odhodlaný styl fousu. Přesné promítání s 39 délkami nastavení poskytuje plnou kontrolu nad stylem.

Základy skvělého vzhledu: přesná délka, přesné obrysy a dokonce ořezávání. Chcete dosáhnout stylových vousů na obličeji, ořezat okraje a upravit dlouhé vousy? Dva odnímatelné nádstavce zaručují 39 nastavení délky od 1 do 20 mm. Spolu s přesnou stupnicí, která obsahuje nastavení délky v přírůstcích 0,5 mm, poskytuje Braun Beard zastřihávač výjimečnou kontrolu a přesnost. Sada obsahuje ruční holicí stroj Gillette Fusion ProGlide s technologií FlexBall.

Vysoká přesnost, díky níž vytvoříte jedinečný styl. Vysoce ostré čepele z nerezové oceli hladce vyřezávají dlouhé a tlusté vousy bez pocitu tahání.

8 hodin nabíjení zajišťuje přesné ořezávání po 60 minutách. LED dioda indikuje stav vybití baterie a stav nabíjení. Automatická regulace napětí. Zařízení pracuje téměř ve všech zemích světa. Napájecí kabel nebo bezdrátový zdroj napájení vám poskytuje maximální komfort při používání.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “BRAUN BRN-BT3040 zastřihávač vousů”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *