0,00  0 items

Žádné produkty v košíku.

BRAUN BRN-300S elektrický holící strojek

1.449,00  vč. DPH

Kategorie: ,

Product Description

Braun Series 300s je nový elektrický holicí strojek v černé barvě.
Ruční holicí strojek řady Braun Series 3 300s zvládne vousy, ale je jemný na obličeji. 3 jemné fóliové listy se perfektně přizpůsobí každému obrysu obličeje, holí přesně při prvním zdvihu. Vytvořeno a vyrobeno v Německu.

Trojitý řezací systém
Dokonalá kombinace dvojitých fólií a integrovaného, nezávisle pohybujícího se centrálního zastřihávače s technologií MicroComb poskytuje dokonalejší oholení. Testovaný na třídenním rozložení, trojitý řezací systém efektivně řeže jak dlouhé, tak krátké vousy při každém zdvihu.

Ostré oholení
Ideální hladkost, která trvá déle díky systému dvojitého filmu a centrálnímu trimru, který snadno snižuje i delší a potíže s vlasy.

100% vodotěsnost.
Ruční holicí strojek řady Braun řady 3 má certifikovanou vodotěsnost IPX7, což znamená, že může být ponořen až na 5 metrů. V praxi to znamená, že jej můžete snadno použít ve sprše nebo jej umýt pod proudem vody.

Bezdrátový
V sadě s holicím strojkem jsou dvě baterie a nabíječka. Doba nabíjení 1 hodinu umožňuje nepřetržitý provoz po dobu 20 minut. Indikátor udávající úroveň spotřeby baterie je zabudován do holicího stroje. Automatické přizpůsobení napětí. Smart Plug má automatickou regulaci napětí 100-240, takže můžete používat holicí strojek Braun po celém světě.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “BRAUN BRN-300S elektrický holící strojek”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *