0,00  0 items

Žádné produkty v košíku.

Baby Control BC 200

2.370,00  vč. DPH

Kategorie: ,

Product Description

Čerstvě narozené miminko je pro rodiče tím nejvzácnějším na světě. A proto jej chtějí ochraňovat. V prvních měsících života však může vlivem neočekávaných okolností dojít k nepravidelnému dýchání či zástavě dechu děťátka. Monitor dechu Baby Control BC-200 vám v takové chvíli pomůže zareagovat včas! Jednoduše řečeno – monitor dechu Baby Control BC-200 nepřetržitě snímá dechovou aktivitu spícího dítěte a při odmlce delší než 12 vteřin spustí hlasitý poplach. Zástavě dechu nezabrání, ale upozorní vás na potíže dvojitou sirénou.

Model BC-200 obsahuje jednu snímací jednotku o rozměru 30 × 50 cm, která se umisťuje přímo na rošt postýlky a můžete ji použít ke všem matracím bez omezení materiálu či tloušťky. Řídící jednotku pak snadno připevníte k lůžku. Snímací podložka má vynikající boční citlivost, takže i když miminko neleží přímo na podložce, detekuje monitor i dýchací pohyby přicházející z boční strany. Pokud vaše miminko v noci doslova cestuje po postýlce, problém vyřešíte zakoupením monitoru Baby Control se dvěma nebo třemi snímacími jednotkami. Tři jednotky vedle sebe, každá o rozměru 30 x 50 cm, zvládnou pohodlně monitorovat téměř celý povrch většiny dětských postýlek.

Řídící jednotka monitoru Baby Control poskytuje rodičům několik funkcí. Tou nejpodstatnější je možnost přehrát události posledních 9 minut v jednominutových krocích. Tento digitální záznam tak může poskytnout důležité informace o okolnostech případné zástavy dechu dítěte. Rodiče mohou také pomocí tlačítek nastavit prahovou úroveň detekce dýchacích pohybů dítěte tak, aby co nejlépe odpovídala aktuálnímu prostředí. Třetí praktickou funkcí je pak digitální zobrazení intenzity dýchacích pohybů na stupnici 0 – 9. Displej svítí ve tmě, a tak můžete kdykoli zkontrolovat, zda je monitor vhodně nastaven.

Spousta dalších výhod a důležitých informací

Samozřejmostí je, že vás monitor dechu upozorní při zapnutí na potřebu výměny baterií. Mnohé rodiče potěší možnost propojení s doplňkovou bezdrátovou jednotkou Bluetooth nebo Wireless. Monitor dechu je klinicky testovaný zdravotnický prostředek s certifikátem CE 1011 a splňuje veškeré evropské požadavky na bezpečnost, zdravotní nezávadnost a ochranu životního prostředí. Na monitor se vztahuje dvouletá záruka okamžité výměny!

Během prvního roku života může u dítěte dojít k nepravidelnému dýchání nebo dokonce k zástavě dechu. Tyto projevy mohou být příznakem nachlazení, vysoké horečky nebo jiného chorobného stavu. V extrémním případě to však může souviset s S.I.D.S. (syndrom náhlého kojeneckého úmrtí), což je stále nejčastější příčinou úmrtí kojenců do 1 roku věku. Tento syndrom nelze diagnostikovat předem a ani moderní medicína doposud nepřišla s žádnými léčebnými prostředky či řešením. Přístroj Baby Control Digital je jedinečný bezpečnostní systém, který pomáhá zachraňovat kojence. Je to monitorovací zařízení, které může rodičům pomoci zdolat nebezpečí dýchacích potíží.

 • Klinicky testovaný zdravotnický prostředek s certifikátem CE 1011
 • Splňuje veškeré evropské požadavky na bezpečnost, zdravotní nezávadnost a ochranu životního prostředí, které se na výrobek vztahují.
 • Ojedinělá modelová řada Baby Control Digital BC – 220i a BC – 230i určená pro dvojčata!
 • Možnost propojení s bezdrátovou jednotkou Bluetooth nebo Wireless Popis:
 • Monitor dechu Baby Control Digital nepřetržitě sleduje dýchání dítěte ležícího v dětské postýlce, kolébce, kočárku,
 • Senzorová podložka umístěná přímo na roštu pod matrací snímá dýchací pohyby dítěte, informace pak předává řídící jednotce, která vyhodnocuje naměřené hodnoty.
 • Monitor dechu Baby Control digital detekuje případnou zástavu dechu.
 • V případě nebezpečné situace, tj. v případě, že se hodnota dýchacích pohybů dítěte nachází déle než 12 vteřin pod nastavenou prahovou úrovní detekce (viz Nastavení prahové úrovně detekce), spustí Monitor dechu Baby Control Digital hlasitý poplach.
 • Monitor dechu Baby Control Digital však v žádném případě neumí do vzniklé nebezpečné situace zasáhnout.

Vlastnosti:

Monitor dechu Baby Control Digital není v bezprostředním kontaktu s miminkem.
Jeho používání neovlivňuje životní podmínky miminka a rodiny. Detekce se provádí přes matraci. Je nenápadný a používá se velmi jednoduše.Vynikající citlivost v bočním směru. V případě, že miminko neleží přesně na senzorové podložce, detekuje monitor dechu Baby Control Digital i dýchací pohyby přicházející z boční strany, proto ani v tomto případě není nutné obávat se nedostatečného snímání. Jedinečně velká monitorovací plocha Rozměr jedné senzorové podložky je 300×500 mm. Monitory dechu Baby Control Digital disponují v závislosti na typu jednou, dvěma, třemi až čtyřmi (typ pro dvojčata) senzorovými podložkami.
Monitor dechu Baby Control Digital se třemi senzorovými podložkami je schopen sledovat povrch většiny dětských postýlek.
Obavy z přesunutí se miminka mimo snímací plochu je možné snížit použitím typu s více senzorovými podložkami.

 • Variabilní umístění senzorových podložek.
 • Senzorovou podložku můžete umístit i na dočasném lůžku miminka, ke kterému stačí přenést jen řídící jednotku.
 • Možnost použití ke každému typu matrace a roštu.
 • Senzorová podložka monitoru dechu Baby Control Digital se umísťuje přímo na rošt postýlky a je možné bezpečně ji použít ke všem matracím bez omezení materiálu a tloušťky.
  Digitálně nastavitelná prahová úroveň detekce. Několika stisky tlačítka je možné nastavit prahovou úroveň detekce dýchacích pohybů dítěte, která nejvíce odpovídá prostředí. Digitální zobrazení intenzity dýchacích pohybů.

Na displeji, dobře viditelném i ve tmě (svítící), je možné sledovat intenzitu dýchacích pohybů miminka na stupnici 0–9.
Tak je možné jediným pohledem zjistit, zda je monitor dechu Baby Control Digital vhodně nastaven pro dýchání miminka.

 • Monitor dechu Baby Control Digital umí přehrát události posledních devíti minut v jednominutových krocích. V reálném čase přehraje jím zaznamenané události z digitální paměti, což může poskytnout důležité informace o okolnostech případného zastavení dýchání.
 • Dvojitá (bezpečnostní) siréna.
 • Sledování napětí baterie.
 • V případě nízkého napětí baterie upozorní monitor dechu Baby Control Digital při zapnutí na výměnu baterie.
 • Dvouletá záruka okamžité výměny.

Obsah balení:

 • 1 ks – řídící jednotka
 • 1 ks –senzorová podložka obalená plastickým povrchem (bez žádných ftalátů dle evropské normy
 • 1 ks – návod k použití

Technické údaje:

 • Certifikace: CE 1011 II.b certifikát číslo EMKI 5–738–200–1308

Řídící jednotka BC-200:

 • Napájení: 3V, 2×1,5V AA alkalické baterie
 • Rozměry: 155×90×37 mm
 • Hmotnost: 155 g

Snímací jednotka BC-200:

 • Doporučená váha dítěte: min. 2 kg do max. 20 kg
 • Rozměry: 500×305×15 mm
 • Hmotnost: 750 g

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Baby Control BC 200”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *