Zobrazeno 1–12 z 19 výsledků

Show sidebar
Zavřít

FFLAEM Maska pro dospělé pro RF6 Basic2 kompatibilní s inhalátorem GHIBLI PLUS

140,00  vč. DPH
FFLAEM Maska pro dospělé pro RF6 Basic2 kompatibilní s inhalátorem GHIBLI PLUS Maska pro dospělé Soft Touch je vyrobena z měkkého biokompatibilního materiálu, který zaručuje optimální přilnavost na obličej. Záruka 6 měsíců.
Zavřít

FLAEM AEROFLAEM Pneumatický pístový inhalátor s nebulizéry

2.650,00  vč. DPH
FLAEM AEROFLAEM Pneumatický pístový inhalátor s nebulizéry Klasický italský pneumatický pístový nebulizéry pro děti a dospělé s kompresorem jedinečné pevné konstrukce a integrovaného úložného prostoru.
Zavřít

FLAEM BABY NASAL Aspirator Ruční odsávačka hlenů pro děti

300,00  vč. DPH
FLAEM BABY NASAL Aspirator Ruční odsávačka hlenů pro děti DĚTSKÁ ODSÁVAČKA NA hlenů Baby Flaem je patentovaná a praktická, snadno použitelná a hygienická.
Zavřít

FLAEM Delphinus Pneumatický pístový inhalátor s nebulizéry

1.900,00  vč. DPH
FLAEM Delphinus Pneumatický pístový inhalátor s nebulizéry Italský výrobek Delphinus Flaem Nuova SpA je určen pro pacienty všech věkových skupin. Díky nepřetržitém provozu je nebulizéry vhodný do zdravotnických zařízení i pro domácí použití.
Zavřít

FLAEM GHIBLI PLUS KID Pneumatický certifikovaný pístový inhalátor s nebulizéry pro děti

1.350,00  vč. DPH
FLAEM GHIBLI PLUS KID Pneumatický certifikovaný pístový inhalátor s nebulizéry pro děti Souprava navržená speciálně pro děti byla přidána do FLAEM Ghibli Plus. Tento dětský nebulizéry usnadňuje dětem inhalaci. Profesionální nebulizéry FLAEM GHIBLI PLUS je pohodlný a inovativní inhalátor, který je přizpůsoben pro nepřetržitý provoz. Ghibli Plus může pracovat ve dvou režimech. Záruka: 3 roky.
Zavřít

FLAEM GHIBLI PLUS Pneumatický certifikovaný pístový inhalátor s nebulizéry

1.250,00  vč. DPH
FLAEM GHIBLI PLUS Pneumatický certifikovaný pístový inhalátor s nebulizéry Profesionální nebulizéry FLAEM GHIBLI PLUS je pohodlný a inovativní inhalátor, který je přizpůsoben pro nepřetržitý provoz. Ghibli Plus může pracovat ve dvou režimech. Zatímco při léčbě dolních cest dýchacích je důležité, aby molekula léčiva byla co nejmenší, při léčbě hrtanu a hltanu jsou žádoucí mírně větší částice.
Zavřít

FLAEM GHIBLI PLUS Vzduchová hadička pro nebulizéry

140,00  vč. DPH
FLAEM GHIBLI PLUS Vzduchová hadička pro nebulizéry Vzduchová hadica pre inhalátor Flaem Ghibli Plus.
Zavřít

FLAEM Lella LA Coccinella Pneumatický pístový inhalátor s nebulizéry pro děti, beruška

1.950,00  vč. DPH
FLAEM Lella LA Coccinella Pneumatický pístový inhalátor s nebulizéry pro děti, beruška Nebulizéry Lella la Coccinella pro děti je skutečným přítelem v inhalaci, který je ideální pro každé dítě. Dětský nebulizéry Lella la Cocinella je originální beruška, ideální pro nejmenší pacienty, kteří mají problémy s astmatem nebo s chorobami horních a dolních cest dýchacích, má mimořádně veselý vzhled ve tvaru usměvavé berušky, který u dítěte vyvolává pozitivní emoce a není spojen s ničím nepříjemným .  
Zavřít

FLAEM Maska pro děti pro RF6 Basic2 kompatibilní s inhalátorem GHIBLI PLUS

140,00  vč. DPH
FLAEM Maska pro děti pro RF6 Basic2 kompatibilní s inhalátorem GHIBLI PLUS Maska pro děti Soft Touch je vyrobena z měkkého biokompatibilního materiálu, který zaručuje optimální přilnavost na obličej. Záruka 6 měsíců.
Zavřít

FLAEM Mr. CAT nebulizační souprava pro děti, kočka

300,00  vč. DPH
FLAEM Mr. CAT nebulizační souprava pro děti, kočka Tato souprava byla navržena speciálně pro děti a je vyrobena z biologicky kompatibilních a netoxických materiálů. Souprava je kompatibilní s inhalátory FLAEM. Nebulizéry je založen na konstrukci nebulizátoru RF6 Basic2.
Zavřít

FLAEM OLLY Parní zvlhčovač

1.400,00  vč. DPH
FLAEM OLLY Parní zvlhčovač Zvlhčovač Olly produkuje vlhký a teplý vzduch, čímž snižuje riziko závažných civilizačních chorob jako je astma nebo alergie.  
Zavřít

FLAEM PRO LINE ZEFFIRO Inhalační komora s technologií Cross Valve

750,00  vč. DPH
FLAEM PRO LINE ZEFFIRO Inhalační komora s technologií Cross Valve Co je Zeffiro? Je to antistatická inhalační komora. Proč si vybrat Zeffiro? Zeffiro dokáže zajistit optimální dodávání léčiva do plic díky technologii křížové chlopně.