Nezařazené

Jak vybrat správně kočárek?

Terénní nebo do města? S odpružením či bez něj? Požadavky na ideální kočárek jsou vysoké. Není se čemu divit, kočárek musí mít perfektní funkční vlastnosti i pěkný design. Věděly jste ale, že jsou v dnešní době kočárky, se kterými nemusíte dělat žádné kompromisy, a zvládnou doslova všechno.

Městský favorit

Luxusní vozítko Venicci se shoduje s požadavky rodičů s městským životním stylem. Tento kočárek zvládne hravě městské dlažební kostky i úzké uličky v obchodech a díky prostornému koši zvládne pojmout i větší nákup. Co je ale nejdůležitější, vašemu dítěti neustále dopřává komfort a pohodlí. Pomocí funkce klik můžete připojit Venicci korbičku a autosedačku. Kočárek lze hravě používat až do 3,5 věku dítěte. Díky tomu vám odpadne investice do sportovního kočárku.

Designový sporťák

S tímto terénním sporťákem Nico rozhodně nešlápnete vedle. Extra odpružený offroad si ponechal svůj městský vzhled a velice pohodlné ergonomické sezení s extra výplní zajistí dítěti maximální komfort.  Odpružení na předních i zadních kolech pak zvládne jakoukoli nerovnost. Maminky určitě ocení i jedinečný systém skládání.