Brevi On Board je adaptabilní na většinu kočárků, ideální pro cestování s druhým dítětem.Platforma se dvěma LED světelnými koly, která se díky jejich pohybu rozsvítí (nevyžadují baterie). Kola jsou vybavena ložisky a jsou polstrovány, aby zajistily stabilitu pro dítě. Plošina je upevněna na zadní straně kočárku a díky praktickému popruhu je možné jej zavěsit na řídítka, pokud se nepoužívá.

Uchycení je nastavitelné tak, aby umožňovalo bezpečné připevnění k většině rámů kočárků. Pokud kočárek není vybaven vhodnou zadní konstrukcí, opěrka nohou se nesmí zachytit. Použití boardu je vhodné pro přepravu dětí od 2 let do 24 kg hmotnosti dítěte.

kolečka na ložižskách pro delší výdrž  s odpružením

jednoduché rychlé uchycení na konstrukci kočárku pomoci utahovatelných pásků

možnost nasazení sedátka

váha 2.7 kg

výška 16 cm

šířka 34 cm


On board On board
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Příslušenství pro univerzální skate Brevi On Board umožňuje vozit vaše dítě pohodlně. Je také naprosto bezpečné, protože dítě je do sedátka poutáno popruhy. Sedadlo je vybaveno vysokým opěradlem a řidítky.


Sedátko k On board Sedátko k On board
 
 
Nastavení fotogalerie

Když máte dvě děti, může být užitečné mít dětskou nosičovou platformu, která se připojí k kočárku. Platforma Wally je praktický výrobek, který snadno přiléhá k rámu kočárků  pro pohodlný a snadný transport dítěte. Hodí se pro děti od 15 měsíců a váze do 20 kg.

Dodává se se 3 páry adaptéru k uchycení

váha 2.3kg

výška 22,5 cm

šířka 33,5 cm


Wally Wally
 
 
 
Nastavení fotogalerie