Kolísání, hra a chůze - Brevi Giocagiro 3 v 1 dětské chodítko může nabídnout mnoho věcí. Toto zábavné, barevné dětské chodítko a hrací centrum nabízí nepřeberné množství všestrannosti. Vaše děťátko může dělat co se mu líbí. Může se houpat, nebo se jen tak hrát a také se může přesouvat z místa na místo. Téměř žádné děti ještě ve věku šesti měsíců samostatně nechodí. S Brevi Giocagiro 3 v 1, se může vaše dítě alespoň pokusit jít na procházky a začít prozkoumávat svět z úplně nového úhlu. Vaše děťátko, žák-chodec může sedět bezpečně a pohodlně v měkké sedačce. Čtyři kolečka mu umožní bezproblémově se pohybovat po hladkém povrchu. A dvě otočná kola mu umožňují jít i za roh. Naprostou bezpečnost dítěte při jeho cestě za dobrodružstvím zajistí nárazník a schodišťová zátka. Vaše dítě bude milovat i funkci houpání Brevi Giocagiro 3 v 1. Díky extra bezpečnému sedadlu, můžete nechat i to nejmenší dítě užít si hru. Nejlepší věc je, že činnost centra je vždy na dosah. Krásných a barevných 14 hraček je připravených na hru a učení se jemné motorice vašeho děťátka. Hmat, zrak, sluch a pohyb jsou vjemy, které jsou pro jeho vývoj důležité. Vzhledem k tomu, hračky jsou uspořádány okolo sedadla, vaše dítě se může směle otočit do kterékoli strany, kde ho zaujme některá z hraček. Vaše dítě může používat Brevi Giocagiro 3 v 1 dětské chodítko ve věku od šesti měsíců do 12 měsíců. Chodítko je nastavitelné do tří poloh výšky a může být přizpůsobeno velikosti vašeho dítěte. Samotné chodítko a hračky se velmi dobře udržují a pokud potřebujete vyčistit i sedátko, tak ho jednoduše odejmete a vyperete.


 
 
 
Nastavení fotogalerie

Chodítko SKYLAB 553 je moderní chodítko sloužící i jako hrací pultík. Pro maximální komfort vašeho děťátka obsahuje: možnost nastavení na dvě výšky, stabilní a bezpečnou konstrukci, hrací pultík s množstvím zvukových a světelných efektů, které lze vypnout. Děťátko může díky speciálním kolečkům snadno měnit směr pohybu. Extra lehké, bez hran. Snadno čistitelný snímatelný povrch, možnost praní na 30 stupňů Do pultíku třeba vložit 3 AAA baterie, které nejsou součástí balení. Pro děti od 6 do 12 měsíců.


 
Nastavení fotogalerie

Ve věku asi šesti měsíců, většina dětí začíná mít zájem o chůzi. S Brevi Speedy dětským chodítkem, můžete dát svému dítěti pocit úspěchu: "Nemohu chodit!". Uvidíte, jaké šťastné bude vaše děťátko z nově objevené svobody. Brevi Speedy dětské chodítko je speciálně navržené pro potřeby a fyzické schopnosti dětí ve věku od šesti měsíců. Vysoké, polstrované opěradlo poskytuje dodatečnou podporu pro držení těla dítěte. Pro zajištění, aby vaše dítě snadno dosáhlo na podlahu s nohama, můžete nastavit výšku Brevi Speedy dětského chodítka do tří poloh. Dvě ze čtyř kol jsou otočná kolečka, takže vaše dítě může snadno procházet kolem rohů a hran. A pokud i nastane kolize tlumící nárazník hodítka chrání svůj malý poklad - a nábytek. Pro ještě větší bezpečnost, se na chodítku nachází i schodišťová zátka, která nedovolí děťátku spadnout spadnout ze schodů. Aby se vaše děťátko nenudilo Brevi Speedy je dodáváno s integrovaným herním centrem. Zde vaše dítě může trénovat motoriku, jemnou motoriku a koordinaci. Samozřejmě, že na chodítku se nachází také volant, jak by se dalo očekávat od vozidla a řadicí páky. Navíc vaše dítě se může hrát s dvěma zrcadly, kuličkami, které se pohybují a beruškou, která se také může točit.


BREVI SPEEDY dětské chodítko s hracím pultíkem, 2017,262 zelená BREVI SPEEDY dětské chodítko s hracím pultíkem, 2017,262 zelená
 
BREVI SPEEDY dětské chodítko s hracím pultíkem, 2017, 233, Červená BREVI SPEEDY dětské chodítko s hracím pultíkem, 2017, 233, Červená
Nastavení fotogalerie